Tereny > Północne Jeziora

Wodospad

(1/17) > >>

Kimi:

Aria:
Weszłam. Wciągnęłam powietrze. Przeszłam przez taflę wody i weszłam do jaskini za wodospadem. Otrzepałam się z wody. Ułożyłam się wygodnie zamykając ślepia.

Aria:
Zaczęłam śpiewać cicho pewna, że nikogo tu niema.
-Nie myśl, że jest dobrze, o nie
Choć mówią, że mam wszystko, chociaż wciąż uśmiecham się
I dziś pnę się wysoko na szczyt, gdzieś wewnątrz mnie upadam
Nie mam Ciebie, nie mam nic
Poza mną kręci się ten świat-machnęłam ogonem. Cisza, pustka jak zawsze. Da się przyzwyczaić. Skuliłam się w sobie.

Aria:
Zmieniłam się w dziewczynę. Wsunęłam się w róg jaskini i ramionami objęłam kolana. Po policzkach zaczęły spływać łzy. Miałam tak codziennie sama nie wiedziałam dlaczego. Podniosłam moje białe oczy płakały i patrzyły na niebo. Drzewa, ptaki...życie. Westchnęłam cicho. Nie odezwałam się ani słowem, a łzy płynęły i płynęły, jakby nigdy miały się nie zatrzymać.

Aria:
Wstałam i podeszłam pod wodospad. Stanęłam prosto pod strumieniem wody. Miałam nadzieję, że woda zmyje ze mnie tę rysę, te łzy i to wszystko. Nie chciałam tamtego i żałuje nadal. Westchnęłam. Wyszłam na drugą stronę wodospadu cała mokra. Wyszłam z wody przeszłam kawałek. Zaczęłam wspinać się po skałach na samą górę. Jęknęłam. Zamieniłam się w ptaka i spokojnie wylądowałam na górze. Zamieniłam się w człowieka i zaczęłam machać nogami wciąż śpiewając.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej